по-русскиEnglishČesky

PROBET s.r.o.
Olomoucká 235/130
796 07 Držovice

e-mail: probet@probet.cz
tel./fax: +420 582 339 457
+420 602 514 035
+420 602 677 743

:: Speciální mísírny

 

speciální mísírny SPECIÁLNÍ MÍSÍRNY:

Technologické celky pro výrobu betonových, speciálních či nebetonových směsí, s téměř jakoukoliv možností uspořádání, podle konkrétních dispozic investora, jako umístění, podmínky či vnitřní prostory. Technologie zařízení se vyznačuje především speciální modifikací prvků, které umožňují například homogenizaci ocelo-jehličkových trezorových betonů, mísení kalů a nebezpečných odpadů – jejich následnou neutralizaci, suchých – zavlhlých směsí.

KONSTRUKCE MÍSÍREN:

Svařované ocelové konstrukce, obslužné plošiny míchačky, s rámem pro vážící řetězce a skipovou dráhou s košem nebo pásovým dopravníkem pro dopravování a dávkování komponent kameniva.

ZÁSOBNÍKY SUROVIN:

Slouží k uskladnění a zásobě písků a kameniva. Jedná se buď o skládku kameniva, ovládanou pomocí přihrnovacího korečku, nebo o řadový zásobník, který dopravuje jednotlivé frakce pomocí pásového dopravníku.

Možnosti provedení:

  • řadový zásobník s vážícím pásem
  • zásobník s paralerním uspořádáním frakcí, ústící přímo do koše kameniva – ovládaný pneumaticky zdvihanými klapkami
  • atypický zásobník – podle možností a potřeb zákazníka

CEMENTOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ:

Znamená soubor sil na cement, prachových filtrů, odprášení, měření a dopravních prostředků – šnekových dopravníků, které dopravují cement přímo do váhy a následně do míchačky.

TECHNOLOGIE:

Vychází z několika variant provedení. Tlačítkové, poloautomatické nebo plně automatické režimy jsou vybavené nejmodernějšími elektronickými prvky a řídícími jednotkami. Zpracování konstrukční a ovládací části vychází z naších mnohaletých zkušeností v oboru výroby betonu. Samozřejmostí je bezpečnost provozu, pohodlná obsluha a komfortní systém čištění a údržby.

DALŠÍ MOŽNOSTI:

Na celou technologii je možno dodat opláštění-tepelné izolace, ohřev vody, měření vlhkosti směsí, rozšíření o dávkování plastifikátorů či jiných přísad.

02.02.2009

Aktuálně:

  •   Kamerový systém na betonárny 
                                            více zde ...


03.06.2008

 

  • přestavby betonáren SB-20 na větší výkon (míchačka 0,5m³) - vice zde
  • vážení cementových sil
  • pneumaticky zdvíhané vibrační stoly
  • měření vlhkosti písku, betonu


 

Certifikát EN Certifikát EN


Politika jakosti

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ