по-русскиEnglishČesky

PROBET s.r.o.
Olomoucká 235/130
796 07 Držovice

e-mail: probet@probet.cz
tel./fax: +420 582 339 457
+420 602 514 035
+420 602 677 743

:: Historie

Firma PROBET vznikla v roce 1995 jako společnost s ručením omezeným. V té době se zabývala pouze prodejem náhradních dílů na míchačky betonu. O tři roky později se firemní aktivity rozrostly na dodávky kompletních strojních zařízení pro výrobu betonu. S tímto vývojem a stále novými oblastmi zájmů, jako komplexní řešení zakázek na míru – staveb na klíč, se rozrostl i tým odborníků.

Strategie firmy nabírala stále konkrétnější rysy s jasným cílem maximálně pokrýt požadavky a poptávku trhu. Firma tak upevnila svou pozici a nabízela stále širší spektrum služeb a produktů. V roce 2004 byla založena provozní pobočka s kompletní zámečnickou výrobou, na pokrytí vlastních potřeb a zároveň rozšíření firemních aktivit o zámečnické práce. Firma s vlastní výrobou a týmem kvalifikovaných zaměstnanců, tak přestala působit převážně obchodním charakterem a svou pestrou paletou nabídky se stala významným výrobcem a dodavatelem betonářských technologií nejen v České ale i Slovenské, Rakouské Chorvatské republice a na Ukrajině.

Mezi naše významné zákazníky patří např. firmy ZAPA beton, CEMEX group – Transport Beton Morava, Heidelberg cement group – TBG Betonmix, Holcim – Rakousko, Wertheim safes Ltd.-  Rakousko, BODE PANZER-Německo, Skanska, PRESBETON,  ŽPSV, Štěrkovny Dolní Benešov, Prefa Grygov, Prefa Brno, Happy-Mix beton, STAFIS, TRANSBETON, VEREBEX.

Díky neustálému vývoji a ISO certifikaci je společnost připravena zpracovat jakékoliv přání zákazníka přímo na míru, a navrhnout varianty řešení nejlépe odpovídající problematice jeho potřeb.

02.02.2009

Aktuálně:

  •   Kamerový systém na betonárny 
                                            více zde ...


03.06.2008

 

  • přestavby betonáren SB-20 na větší výkon (míchačka 0,5m³) - vice zde
  • vážení cementových sil
  • pneumaticky zdvíhané vibrační stoly
  • měření vlhkosti písku, betonu


 

Certifikát EN Certifikát EN


Politika jakosti

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ